Ранкова пробіжка

Понеділок!
Гарний день для нових починань!
Можна спробувати легкі ранкові тренування😈
Ранкова пробіжка – простий і доступний вид фізичного навантаження. все, що необхідно, це кросівки та зручний одяг. Правильна техніка ранкової пробіжки подарує вам відмінну фізичну форму, та чудовий настрій на весь день! .
Найважче,змусити себе встати раніше і пробігти дистанцію. Починати бігати завжди важко. Але якщо ви зможете побороти себе, то нагородою вам буде прилив сил! Я це гарантую! ( так я завжди борюся з поганим настроєм🤫)
.
Як я налаштовуюсь на ранкову пробіжку!
1)Ввечері будую маршрут.)
2)Після сну організму потрібен час, щоб налаштуватися. Я прокидаюсь, п’ю водичку, випиваю ВСАА і глютамін від @trecnutritionukraine ( вони сприяють швидкому пробудженню і м’язи будуть у безпеці. Роблю вакуум, а тоді приступаю до розминки!
3)Особисто я снідаю після пробіжки. Мені підходить такий варіант). Якщо, ти не любиш бігати голодним, сніданок повинен бути легким. Яєшня ідеальний варіант👌🏽
4)Взуття повинне мати амортизатори в п’яті і утримувати гомілкостоп. Одяг має бути зручним, не сковувати рухи. .
Про розминку, я писала у попередньому пості)⬇️
Це головний пункт до виконання перед ранковою пробіжкою!
.
Слідкуйте за своїм самопочуттям і диханням. Вдих через ніс, видих через рот. Якщо відчули себе погано чи треба відновити дихання перейдіть на ходьбу.
Завершуючи пробіжку не можна різко зупинятися. Пройдіться, переходячи з швидкого темпу на повільний. ☝🏽
.
Зробіть свій день більш продуктивним! Почніть з малого! 20-30 хв. зранку можуть значно покращити ваше здоров`я та форми😘.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *