Тренери


Наша команда тренерів

Ми ретельно підбирали команду тренерів які допоможуть вам досягнути своєї мети! Кожен з цих людей є професіоналом своєї справи і кожен день вони допомагають людям ставати блище на крок до своєї мрії.

Для чого потрібен тренер? Перш за все тренер дасть вам правильну настанову, допоможе з технікою з дієтою, мотивацією та ще з купою проблем які будуть у вас виникати!
Якщо ви хочете мати підтримку 24/7 то вам варто обрати когось з них!

Ти сам собі мотивація! Ти сам творець свого тіла!

Юрій Федишин

Персональні тренування/Онлайн тренування

За 6 років змагального досвіду та понад 12 років в спорті Юрій став одним з кращих тренерів у Львові. Про що свідчить попит на персональні тренування та семінари.

Наталія Бершеда

Персональні тренування/Онлайн тренування

Тренерський досвід 6 років. Наталя має багато клієнтів з вражаючим результатом! Тому не варто вагатись, прийди і переконайся! Наталя допоможе Вам зробити тіло мрії!

Владислав Сухоручко

Персональні тренування/Онлайн тренування

Завжди отримую задоволення та пишаюсь результатами своїх клієнтів! Так як ставлюсь до їхнього результату як до свого, тому і контролью та допомагаю на всі 100.

Вікторія Лесна

Персональні тренування/Онлайн тренування

Якщо ви хочете результату, то вам до мене! Контроль 24/7 та особистий приклад дасть додаткову мотивацію Вам! Не варто чекати, почни змінюватись вже зараз!